GaZz Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

GaZz Community

Acesta este forumul nostru universal dar in special de Counter-Strike.
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cea mai mare drama a mea!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Cico™
Detinator
Detinator
Cico™


Posts : 143
Join date : 31/01/2013
Age : 23
Location : Bucuresti

Cea mai mare drama a mea! Empty
MesajSubiect: Cea mai mare drama a mea!   Cea mai mare drama a mea! Icon_minitimeVin Feb 01, 2013 2:34 pm

Deci stiti vechile mele drame cu cartoafa si pepenoasa sexoasa..Ei bine aceasta este ... O drama....mult mai...trista..Sad
Eram intr-o zi in canalul de la WC si cautam niste sobolani sa dau de mancare la furnici..Cand cautam eu asa prin canal am gasit .. un..un..castravete maro!!!Era un castravete maro si m-am decis sa gust putin din el ca poate avea un gust bun.Am gustat si avea un gust mirific!Am iesit din canal si m-am dus acasa.I-am pus un lecoplast ca sa ii treaca muscatura cauzata de gura mea bucala!Dupa 3 zile i-a trecut rana si a inceput sa vorbeaca.Primul cuvant a fost : mama , mama , mama.
Da,avea 50 de ani,de aceea inca nu stia sa vorbeaca,este foarte normal!Speram ca la macar 150 de ani sa invete sa lege propozitii!Dar de abea la 151 de ani a reusit sa spuna : Ana are mere.A fost o zi foarte bucuroasa pentru mine si chiar nu ma asteptam la o asemenea fericire.La 200 de ani deja era un adult si vorbea perfect asa ca m-am decis sa ne casatorim.Nunta a fost frumoasa cu un preotoCastraveteDelMaro.Nasii au fost domnul para si doamna paroasa!In momentul acela la ora 12:12:12 s-a intamplat sa ii pun o cartoafa rotunda pe deget..Si a devenit muratura mea cea frumoasa ca din povesti cand te basesti ca nu iti vine sa citesti tot si simti ca nu mai traiesti,dar sper ca ai citit cam tot si sper ca sa te lingi pe bot , pentru ca muratura era gustoasa si prea frumoasa,amin!

Draga muratura
Esti ca o furtuna
Te basesti ca un porculet
Si nasul tau il ai cam cret
Esti un castravete,foarte dotat
Mananci alimente doar de la aparat
Te iubesc,o ai lav iu so muci!
Esti asa de buna ca iti dau si nuci!
Sus In jos
http://gazz.power-rpg.com
SniperpH # GaZz
Helper
Helper
SniperpH # GaZz


Posts : 54
Join date : 01/02/2013
Age : 25
Location : Targoviste

Cea mai mare drama a mea! Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mare drama a mea!   Cea mai mare drama a mea! Icon_minitimeVin Feb 01, 2013 2:38 pm

Smekera Poezia


si de cand e 12:12:12?Smile)))
Sus In jos
 
Cea mai mare drama a mea!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GaZz Community :: Distractie :: Drama-
Mergi direct la: