GaZz Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

GaZz Community

Acesta este forumul nostru universal dar in special de Counter-Strike.
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Iubirea vietii mele partea a 2-a

In jos 
AutorMesaj
Cico™
Detinator
Detinator
Cico™


Posts : 143
Join date : 31/01/2013
Age : 24
Location : Bucuresti

Iubirea vietii mele partea a 2-a Empty
MesajSubiect: Iubirea vietii mele partea a 2-a   Iubirea vietii mele partea a 2-a Icon_minitimeVin Feb 01, 2013 2:25 pm

Ok..Deci dupa 2 luni de la tragedia cu cartoful...Am fost in piata si am cumparat un pepene.L-am dus acasa la la la si cand sa il tai..Mi-a soptit : eu nu sunt ca si cartofara ta,eu sunt o pepenoasa si sunt foarte sexoasa!Eu nu vin din pamant murdara ca fosta ta cartofara,eu cresc in copaci si in copaci e frumos cu aer curat prin fusta mea verde!Atunci nu am mai taiat acea pepenoasa sexoasa!Am asteptat eu 2-3 zile sa vad daca mai sopteste ceva si a soptit : Incearca-ma! . Iar de la primul dop facut asupra ei....am facut 15 copii : Pepenovici,Pepeomulus,Omuluspepenus,PepenusSexosus,pepenila,pepenilosa,Pepelisa si inca 8 copipeni minunati!
Au trecut 2 ani si ne-am casatorit.Am avut o nunta foarte frumoasa cu scaune facute din pepeni si la desert pepene cu garnitura de porc , iar la cina porc cu garnitura de pepene!In loc de suc am avut ceva foarte sanatos,grasime lichid de porc!Foarte sanatos,foarte gustos si apetisant!Cred ca in seara aceea de nunta am baut 3 sticle de m-am imbatat cu porc!Iar atunci..Drama a inceput..De cand am baut acel lichid de porc mi-am dat seama ca porcul este cea mai frumoasa,delicata si educata fiinta de pe acest Pamant.Dupa 2 seri dupa ce am realizat asta,mi-am inselat pepenoasa sexoasa..Am facut niste porcopii , cam 3 care se numeau : Porconovici,porcus si porchela! De atunci pepenoasa sexoasa mea,a fost foarte suparata si am mers la dovlecelul divortel si am divortat.De atunci m-am casatorit cu porcoasa besinoasa si am trait basinati pana la adanc si fer1c1t1!!!!
Sus In jos
http://gazz.power-rpg.com
 
Iubirea vietii mele partea a 2-a
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Iubirea vietii mele
» Hobby-urile mele

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GaZz Community :: Distractie :: Drama-
Mergi direct la: